DEKO TV

Dobrycel

Re: DEKO TV

Post autor: Dobrycel »

Pytanie do posiadaczy Deko.tv Jak wam działa pilot? Działa dobrze? czy klawisze sie przycinają?

Suarez
Miejscowość: Cracow

Post autor: Suarez »

Tak przyciski wpadają do środka i się blokuję, myslalem ze tylko ja mam ten irytujący problem. Wogule jestem zawiedziony tym dekoderem nis luczylem na wiele za ok 150zl. Słaby pilot, dekoder długo przełącza kanały tragiczne Epg, i jeszcze często brak informacji o aktualnie oglądanym programie na pasku. Drugi raz bym nie kupił ciekawe jak spisywała by się Fuba?

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: LG 26LK330
WIWA HD-90 NEW+MC-001
OPTICUM Dekoder STB(HD N2)
Instalacja antenowa: Odbiornik cd.:
OPTICUM BLUE XS65 COMBO
Philips 43PUS8506/12 z HbbTV 2.0.2
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Krosno/Sucha Góra

Post autor: Krosnoludek »

Macie 14 dni na zwrot jeśli był kupiony na odległość, więc jak nie pasuje to zwrot i kupno czegoś innego.

Zygzuś
Miejscowość: Tarnów
Odbiornik: Wiwa Maxx
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON G.Św.Marcina

Post autor: Zygzuś »

Suarez pisze: 8 sierpnia 2022, o 14:37 Tak przyciski wpadają do środka i się blokuję, myslalem ze tylko ja mam ten irytujący problem. Wogule jestem zawiedziony tym dekoderem nis luczylem na wiele za ok 150zl. Słaby pilot, dekoder długo przełącza kanały tragiczne Epg, i jeszcze często brak informacji o aktualnie oglądanym programie na pasku. Drugi raz bym nie kupił ciekawe jak spisywała by się Fuba?
Nie ma paska postępu, podobnie jak edision. Rozbudowane epg z opcjami, ale opisy są bardzo krótkie i wczytywanie epg to osobny problem, jak wielu niedrogich tunerów za 100+ zł nie ma co liczyć na telewizorowe wersje.

Dobrycel

Czy Piloty podlegają reklamacji?

Awatar użytkownika
TLW/SZA
Miejscowość: Moskorzew/Szczekociny
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Święty Krzyż/RTCN Kosztowy

Post autor: TLW/SZA »

Pilot taki sam jak w wiwie h265, tam też przyciski wpadają do środka, a w kilku przypadkach po kilku tygodniach nowe baterie już sa wyczerpane, w deko to samo, co te piloty wysysają te baterie?
Niestety ten dekoder to też bubel, jest już po refarmingu i raczej już nic nowego w niego nie dołożą.

grego
Miejscowość: Powiat Włocławek
Odbiornik: ComsatTE2050HD FergusonArivaT760i FTEMaxT220HD FubaODE8600
Instalacja antenowa: AntDipol 28/5-12/21-60 WzmHFO LNA-169 LNA-177 ZwrotZWR-210DC Rozgał Signal 2776N
Nadajnik - obiekt nadawczy: Płock Rachocin

Post autor: grego »

ciekawe jak spisywała by się Fuba?
chyba FTE T220 Max lepszy, zwłaszcza po ostatniej aktualizacji. Ale w nowym sofcie też jest błąd: ustawiłem żeby po chwilowej awarii prądu było zawsze standby; przestawia się na tryb, jaki był ostatnio.

przemok
Odbiornik: WIWA HD-90

Post autor: przemok »

Jak wam się sprawuje DEKO po dłuższym używaniu ? Pilot faktycznie ma problemy z przyciskami ?
Zostalibyście przy tym dekoderze czy kupili inny ?

Dobrycel

Drugi raz bym już nie kupił tego dekodera. Soft ma wiele wiele do poprawy. Sprzedawca połozył lache na aktualizacje softów. Laska co odbiera telefony ładnie się usmiecha, obiecuje softy i cisza. Pilot zacina się coraz bardziej. to w żadnym innym dekoderze po wielu wielu latach sie nic takiego nie robiło co tutaj po 2 czy 3 miesiacach. Co bym kupił coś z solidnym pilotem markowego gdzie soty poprawiają i ma jakas sensowną czcionke w telegazecie.

ODPOWIEDZ