Strona 1 z 1

Nowi użytkownicy

: 12 maja 2017, o 13:27
autor: JaroslawMroczkowski
W związku z publikacją dużej ilości treści reklamowych nie związanych z tematyką forum, od dziś rejestracja nowych użytkowników wymaga potwierdzenia przez administrację forum, co może wydłużyć czas tworzenia nowego konta do 48 godzin


W celu ułatwienia pracy administratorom prosimy o przynajmniej częściowe wypełnianie dodatkowych pół w profilu użytkownika.
(Boty i spamerzy z zagranicy z reguły słabo piszą po polsku. Kilka słów np. typ odbiornika, rodzaj anteny, itp z reguły pokazuje z kim mamy do czynienia.)

Jeśli aktywacja konta trwa zbyt długo (ponad 48 godzin) prośba o kontakt mailowy na adres: dvb-t (małpa) emitel (kropka) pl

Re: Nowi użytkownicy

: 12 maja 2017, o 16:38
autor: Kolor
Jedynie słuszna decyzja.

Dodatkowe pola w profilu

: 4 lipca 2017, o 15:41
autor: JaroslawMroczkowski
W celu łatwiejszej weryfikacji użytkowników dodane zostało obowiązkowe pole w profilu - miejscowość.
Prośba do nowych użytkowników w wypełnianie przynajmniej kilku dodatkowych pól profilu. Zwracajcie uwagę na zasady polskiej pisowni. W ten sposób łatwiej rozpoznać, czy mamy do czynienia z osobą zainteresowaną dyskusją, czy zagranicznym spamerem albo nawet skryptem do automatycznej rejestracji.

Re: Nowi użytkownicy

: 11 maja 2018, o 17:40
autor: JaroslawMroczkowski
W celu zgodności z GDPR/RODO przy rejestracji na forum wszyscy nowi użytkownicy muszą zaakceptować postanowienia Regulaminu, a przede wszystkim wyrazić zgodę na przetwarzania danych osobowych na potrzeby rejestracji i utrzymania konta na forum.Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest EmiTel S. A. z siedzibą w Warszawie, ul. Franciszka Klimczaka 1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 lit.a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Dane będą przetwarzane w celu identyfikacji osób korzystających z forum EmiTel. Macie Państwo prawo wycofania przedmiotowej zgody w dowolnym momencie, a także możliwość dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania możliwości korzystania z forum EmiTel. Dane osobowe będą przechowywane do czasu usunięcia konta.
Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2.