Polsat Sport News w MUX2

informacje techniczne związane z wdrażaniem drugiego multipleksu DVB-T
giaur500

Re: Polsat Sport News

Post autor: giaur500 »

Też to czasem widzę. Podejrzewam, że na niektórych tv nie widać, ponieważ obcinają nieco górę i dół obrazu.

Matteo87
Odbiornik: Sony KDL-32EX421, Samsung LE37B651, ADB 2850ST, WIWA HD50
Instalacja antenowa: ATX 55 + symetryzator
Nadajnik - obiekt nadawczy: Ślęża

Post autor: Matteo87 »

Mamy, bo tak nadają. Efekt widoczny jest tylko na telewizorach 4:3 ustawionych na letterbox, bo w innych przypadkach ta część ekranu jest przycięta. Taki efekt występuje na niektórych kanałach satelitarnych, ale tylko przy anamorficznym 16:9

bartekm
Odbiornik: Samsung 37B650
Instalacja antenowa: 4 elem. antena zewnętrzna :)
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN PKiN

Post autor: bartekm »

Witam
mam kilka propozycji odnośnie EPG na Polsat Sport News
opis EPG jest zbyt długi:
Obrazek

może warto dodać opis na przykład w opisie:)
Obrazek

Całe EPG nie jest nawet widoczne
Obrazek

PS. nie wspomnę o tym że EPG nie jest aktualne - eci na żywo mecz piłki nożnej zamiast PLUS Ligi :)

Awatar użytkownika
MJJ
Odbiornik: Philips PFL7665H
Nadajnik - obiekt nadawczy: Warszawa PKiN

Post autor: MJJ »

Co za niespodzianka, na PSN właśnie nadają mecz Ligi Europejskiej Atletico - Udinese.

Leshek

Post autor: Leshek »

MJJ pisze:Co za niespodzianka, na PSN właśnie nadają mecz Ligi Europejskiej Atletico - Udinese.
A wcześniej Rubin Kazań - Tottenham, także live :)

ferdek1910

Post autor: ferdek1910 »

stacja wchodzi do CP i telewizji N i lepsza oferta sie robi coraz bardziej. Brawo :)

looser
Odbiornik: Canva CN-DVB-T710
Instalacja antenowa: antena kierunkowa/strych, bez wzmacniacza
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Konin/Żółwieniec

Post autor: looser »

Też zwracam uwagę, że nazwy programów w PSN są za długie i nie da się zobaczyć nic na temat tej transmisji.

Może by w opisie dawać krótką wzmiankę o tym co jest nadawane?

Awatar użytkownika
MJJ
Odbiornik: Philips PFL7665H
Nadajnik - obiekt nadawczy: Warszawa PKiN

Post autor: MJJ »

ferdek1910 pisze:stacja wchodzi do CP i telewizji N i lepsza oferta sie robi coraz bardziej. Brawo :)
Wczoraj to nawet w Sporcie po Wydarzeniach było info, że "wiadomości sportowe co godzinę na Polsacie Sport News". Po raz pierwszy odkąd PSN istnieje.

ferdek1910

Post autor: ferdek1910 »

mecze Polaków w Pucharze Świata w siatkówce, turnieje Masters tenisistów singiel i debel wraz z meczami pary Fyrstenberg/Matkowski od jutra na PSN na żywo. Wzroście oglądalność kanału na pewno

kuku1234
Odbiornik: LG M2262D, LG 32LM620S, Wiwa 90
Instalacja antenowa: Opticum AX 1000 + symetryzator, balkon ok. 6m nad ziemią / 2 metry nad dachem
Nadajnik - obiekt nadawczy: Kosztowy (Skrzyczne, Wręczyca)

Post autor: kuku1234 »

I oczywiscie standardowo wyniki zasloniete podwojnym, nie wiem komu potrzebnym paskiem. Ja dziekuje za takie ogladanie.

garym
Odbiornik: WIWA HD-90
Instalacja antenowa: Antena szerokopasmowa ze wzmacniaczem, zestaw po analogówce
Nadajnik - obiekt nadawczy: Ślęża Żórawina Praded

Post autor: garym »

kuku1234 pisze:I oczywiscie standardowo wyniki zasloniete podwojnym, nie wiem komu potrzebnym paskiem. Ja dziekuje za takie ogladanie.
mogliby chociaż ten jeden pasek sobie odpuścić. Chyba, że to zachęta to kupna cyfrowego polsatu.

Ale swoją droga to PSN coraz bardziej mi sie podoba. Coraz wiecej wydarzeń na zywo. W tej chwili jest ciekawszy od Eurosportu (szczególnie dla kibiców z Polski. No i dostępny w NTC :)

yougo

Post autor: yougo »

Tenis ziemny (15:55) pasków BRAK !!

ss80

Post autor: ss80 »

garym pisze:ASN coraz bardziej mi sie podoba ... W tej chwili jest ciekawszy od Eurosportu
Oooo kolego wielkie słowa :!: , kiedy ja ujrzę na Polsat sport News, takie wydarzenia sportowe jak moje ulubione kolarstwo :P , ewentualnie sporty zimowe, WRC, Moto czy nawet choćby zawody bilardowe [ale to raczej w koszmarach w nocy o północy :lol: ] - to wtedy będę mógł krzyknąć że Polsat Sport News przewyższa Eurosport i płatne polskie kanały sportowe na leb na szyję :shock: nawet ten niemiecki FTA. Na razie to jak przełączam na PSN zawsze trafiam na piłkę ręczną i wydaje mi się że nadająją tę samą retransmisję w loopie :? nie żebym narzekał na ten kanał ale ja na razie bardziej sobie chwalę czeską CT4 bo napewno jej tematyka na chwilę obecną jest bardziej szersza niż PSN. 8-)

Awatar użytkownika
mati704
Odbiornik: samsung t220hd
Instalacja antenowa: zwykła siatka
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chwaszczyno

Post autor: mati704 »

kolarstwo juz lecialo na tym kanale

kuku1234
Instalacja antenowa: Opticum AX 1000 + symetryzator, balkon ok. 6m nad ziemią / 2 metry nad dachem

garym pisze:mogliby chociaż ten jeden pasek sobie odpuścić. Chyba, że to zachęta to kupna cyfrowego polsatu.

Ale swoją droga to PSN coraz bardziej mi sie podoba. Coraz wiecej wydarzeń na zywo. W tej chwili jest ciekawszy od Eurosportu (szczególnie dla kibiców z Polski. No i dostępny w NTC :)
No jeden moze byc, ale dwa nie, bo to przeszkadza, a nikt nie bedzie czytal dwoch rownoczesnie. Mnie do zakupu nie zacheca, bo te wszystkie programy nie sa warte swojej ceny, a ponadto to po co mi nawet 100 kanalow ? Kiedy to ogladac ? Ja mam 12 i mi sie nie chce przegladac EPG, a wogole to juz mnie wkurza naciskanie dwoch cyferek na pilocie, bylo 6 kanalow bylo dobrze :P.

Dodam, ze mimo, ze nie jestem amatorem ogladania sportu to jednak jest to cos innego, ciekawego i czasem zawiesze na czyms oko na dluzej. (pod warunkiem, ze paski wynikow nie zaslaniaja :>)

Awatar użytkownika
kupon
Odbiornik: Panasonic TX-50DXU701 / Panasonic TX 32AS650E
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digit+DIPOL-4/5-12 pol.V+Zwrotnica antenowa FM/6-12/21-69/75
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chorągwica

Post autor: kupon »

Tenis-na żywo-22.15 i brak tych upierdliwych pasków :) Tak jak @yougo napisał wcześniej.

ss80

Post autor: ss80 »

kuku1234 pisze:juz mnie wkurza naciskanie dwoch cyferek na pilocie, bylo 6 kanalow bylo dobrze :P.
No widzisz same problemy z tą cyfryzacją :lol: trzeba sobie dorobić uniwersalny pilot, który ma pojedyncze przyciski z podwójnymi numerami przynajmniej do 20tki. :?
mati704 pisze:kolarstwo juz lecialo na tym kanale
Ooo :o a mogę wiedzieć jaki to był Tour ... i ile trwał, czy może to tylko skrót wydarzeń? bo z kanałem PSN mam styczność dopiero od sierpnia 2011.

PS:
Ramówka PSN na najbliższe godziny to: tenis, piłka ręczna, sport flash, tenis, piłka ręczna, sport flash .... :roll:

Ramówka CT4 Sport : Manchester United TV, FIA WTCC Makao, Evropská lakrosová liga 2011, Fotbal ve světě, ČEZ Basketball Nymburk - Gasterra Flames Groningen, Česká námořní rallye, Fed Cup 2011, Auto-rallye-cross, Manchester United - Benfica Lisabon, MS Freestyle motocross Ostrava 2011, Liga mistrů UEFA, MS Freestyle motocross Ostrava 2011, Česká pokerová tour

;)

garym
Instalacja antenowa: Antena szerokopasmowa ze wzmacniaczem, zestaw po analogówce

ss80 pisze:
garym pisze:ASN coraz bardziej mi sie podoba ... W tej chwili jest ciekawszy od Eurosportu
Oooo kolego wielkie słowa :!: , kiedy ja ujrzę na Polsat sport News, takie wydarzenia sportowe jak moje ulubione kolarstwo :P , ewentualnie sporty zimowe, WRC, Moto czy nawet choćby zawody bilardowe [ale to raczej w koszmarach w nocy o północy :lol: ]
NTC mam dopiero kilka tygodni, więc ciężko mi ocenić całokształt. Wypowiedź dotyczyła obecnego okresu. W kolarstwie jest obecnie przerwa (nie licząc przełajów), więc nie wiem na ile PSN transmituje zawody kolarskie. Polsat jest jednak sponsorem najwyżej notowanej polskiej grupy kolarskiej, więc kolarstwa nie powinno zabraknąć. Polsat ogólny transmitował cykl wyścigów w Polsce, a na PSN był Tour de Suisse.
Transmisje w Eurosporcie z dyscyplin zimowych z udziałem Polaków często pokrywały się z transmisjami w TVP. Trzeba pamiętać, że PSN jest skoncentrowany na widzach polskich, w przeciwieństwie do Eurosportu.
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2011, o 22:37 przez garym, łącznie zmieniany 1 raz.

garym

ss80 pisze:
PS:
Ramówka PSN na najbliższe godziny to: tenis, piłka ręczna, sport flash, tenis, piłka ręczna, sport flash .... :roll:
raczej siatkówka i tenis. Po prostu są dwie duże światowe imprezy teraz, w dodatku z udziałem Polaków, więc je transmitują. Lubisz po prostu inne dyscypliny

kuku1234

Mogli by jeszcze troche nad EPG miec wieksza kontrole bo w tym momencie cos sie wymknelo spod kontroli.

Odpowiedz